Mecz Znicz Pruszków kontra Lech Poznań II zakończony wynikiem 0-1

Znicz Pruszków kontra Lech Poznań II zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków a Lech Poznań II wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-10-16 15:15 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15. Zmierzyły się Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Gole strzelali: K. Palacz 7' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: P. Czarnowski 54' M. Brejnak 56' K. Tabara 84'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Antczak 25' P. Walis 41' A. Kozubal 86'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Znicz Pruszków zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg a Lech Poznań II podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków.

Liczni kibice śledzą ciekawe poczynania w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak P. Czarnowski J. Antczak częstokroć zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Systematycznie zdarzają się niezwykłe asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nader nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskie ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Znicz Pruszków i Lech Poznań II w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Znicza.