Mecz Znicz Pruszków kontra Stomil Olsztyn na stadionie Stadion Znicza: 0-2

Znicz Pruszków kontra Stomil Olsztyn, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków oraz Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-09-24 10:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Znicz Pruszków a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: B. Florek 38' 0-1 K. Żwir 66' 0-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Cegielka 50' P. Skorecki 85'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: B. Florek 16' M. Spychala 55' F. Szabaciuk 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Znicz Pruszków stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy a Stomil Olsztyn podejmie Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg.

Oddani fani futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych graczy drużyny futbolowe i zawodnicy jak M. Cegielka B. Florek raz za razem zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy spektakularne gole oraz asysty, nieczyste faule kończące się bardzo często żółtą kartką gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często zdarza się, iż zmagania nudzą. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Znicz Pruszków oraz Stomil Olsztyn w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Znicza.