Na obiekcie Stadion Znicza odbyło się spotkanie pomiędzy Znicz Pruszków oraz Radunia Stężyca zakończone wynikiem 3-1

Znicz Pruszków - Radunia Stężyca 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Znicz Pruszków oraz Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-07-22 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki - 2. Zmierzyły się Znicz Pruszków oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: R. Stępień 53' 0-1 M. Firlej 56' 1-1 S. Nagamatsu 81' 2-1 M. Firlej 90' 3-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: D. Yukhymovych 59'

Żółte kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny arbiter meczu to S. Lizak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy.

Fani śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak D. Yukhymovych wielokrotnie zaserwowały własnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Często trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, widowiskowe asysty oraz gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa, iż zmagania nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Znicz Pruszków oraz Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Znicza.