Mecz pomiędzy Kalisz oraz Znicz Pruszków na obiekcie Stadion OSRiR dnia 2022-03-19 14:00: wynik 0-5

Kalisz - Znicz Pruszków 0-5. W dniu 2022-03-19 14:00 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Kalisz a Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kalisz a Znicz Pruszków zakończyła się 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-5.

Gole strzelali: L. Hrnčiar 6' 0-1 S. Nagamatsu 24' 0-2 K. Pomorski 37' 0-3 K. Niewiadomski 69' 0-4 T. Proczek 75' 0-5

Żółte kartki Kalisz: B. Putno 30' N. Zawistowski 53'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 2' K. Pomorski 28' K. Niewiadomski 80'

Czerwone kartki Kalisz: B. Gesior 12'

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Kalisz zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów.

Wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak B. Putno M. Machalski niejednokrotnie zapewniły swoim stałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, efektowne bramki czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nieustępliwe, rzadko zdarza się, że widowiska nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Kalisz i Znicz Pruszków z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion OSRiR.