Znicz Pruszków kontra Chojniczanka Chojnice, wynik spotkania: 0-1

Znicz Pruszków kontra Chojniczanka Chojnice wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Znicz Pruszków a Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-03-13 11:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: A. Plaskowski 29' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: Maksymilian Brejnak 70' I. Lewczuk 77' L. Hrnciar 78'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 81' M. Cegielka 84' D. Byrtek 88'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Krzton. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda a Chojniczanka Chojnice podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Wielu kibiców śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Maksymilian Brejnak M. Grolik często serwują wspaniałym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska nie warte uwagi. Nieprzerwanie obserwujemy idealnie wyliczone gole oraz asysty, nieprzepisowe faule dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Znicz Pruszków i Chojniczanka Chojnice z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Znicza.