Mecz Lech Poznań II kontra Znicz Pruszków, wynik końcowy 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznań II i Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-03-09 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Lech Poznań II a Znicz Pruszków.

Gole strzelali: S. Krivets 40' 1-0 M. Gabrych 67' 1-1 Ł. Spławski 80' 2-1

Żółte kartki Lech Poznań II: T. Klups 44' F. Wilak 70' E. Kryg 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Bochenek 38'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Horożaniecki. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznań II zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak T. Klups M. Bochenek niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między graczami są nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że zmagania męczą fana. Systematycznie zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Lech Poznań II i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.