Mecz Śląsk Wrocław II kontra Znicz Pruszków na obiekcie Stadion Oporowska - 3-0

Po pierwszej połowie meczu między Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków wynik to . Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2021-10-30 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Gole strzelali: S. Bergier 64' 1-0 B. Boruń 76' 2-0 S. Krocz 88' 3-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 23' P. Celeban 54'

Żółte kartki Znicz Pruszków: J. Gorski 30' L. Hrnciar 45' M. Bochenek 61' B. Krecichwost 82'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Ostrowski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Hutnik Kraków natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin.

Fani śledzą potyczki ligi II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak M. Pawelec J. Gorski nieraz zapewniły fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy idealne gole i asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące zmagania między drużynami bywają bardzo zażarte, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania nudne. Warto więc śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Oporowska.