Spotkanie między Znicz Pruszków i Ruch Chorzów na stadionie Stadion Znicza dnia 2021-10-23 12:00: 2-0

Pierwsza połowa meczu między Znicz Pruszków a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-10-23 12:00 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 14. Zmierzyły się Znicz Pruszków i Ruch Chorzów.

Gole strzelali: M. Gabrych 34' 1-0 F. Nawrocki 68' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Baran 31' J. Gorski 64' D. Barnowski 84'

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 8' T. Wojtowicz 22' M. Kowalski 81'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. M. Baran D. Szczepan stale gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami okazują się nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania nudne. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, książkowe gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Znicza.