Mecz Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-1

W dniu 2021-10-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Znicz Pruszków a Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Znicz Pruszków i Olimpia Elbląg zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Ł. Kosakiewicz 40' 1-0 K. Wenger 79' 1-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 30' M. Bochenek 47' M. Baran 79' S. Nagamatsu 88'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Kalahur 15' L. Sarnowski 66' K. Wenger 72'

Czerwone kartki Znicz Pruszków: K. Tabara 68'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Znicz Pruszków stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg podejmie Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą interesujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Machalski M. Kalahur nieustannie zapewniają wyborowym entuzjastom futbolu wiele emocji. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki usypiające. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Znicz Pruszków i Olimpia Elbląg i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Znicza.