Mecz między Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-10-09 12:45

Wisła Puławy vs Znicz Pruszków 1-1. Dnia 2021-10-09 12:45 na stadionie Stadion MOSiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisła Puławy a Znicz Pruszków wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Gabrych 9' 0-1 Carlos Daniel 45' 1-1

Żółte kartki Wisła Puławy:

Żółte kartki Znicz Pruszków: I. Lewczuk 45'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi interesujące potyczki w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych obrońców i napastników zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak I. Lewczuk raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, iż zmagania nie są interesujące. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Wisła Puławy i Znicz Pruszków i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion MOSiR.